Víte, které hračky děti opakovaně a dlouho baví?

0
345

Kvapem se blíží čas Vánoc, a tak už mnozí rodiče začali uvažovat o dárcích pro letošní rok. Někteří už dokonce začali s nákupy, aby pro ně nebyl prosinec tak hektický. Jestliže také hledáte hračky, které věnujete jako vánoční dárky, máme pro vás spoustu tipů, z nichž si určitě vyberte.

Zaměřeno na holčičky

Ideálním dárkem pro holčičku je dřevěná dětská kuchyňka. Podpoří její fantazii, bude moci napodobovat vás, jako když vaříte, bude moci vymýšlet své vlastní recepty, péct, vařit, také mýt nádobí, ohřívat… Je ale dobré koupit ke kuchyňce i bohaté vybavení, ať už jde o nádobí nebo jídlo či drobné spotřebiče.

Pokud máte zahradu nebo větší terasu, holčičky milují i plastové zahradní domky. I do nich se mimo jiné hodí dětská kuchyňka, jen zvolte raději plastovou. Domky mohou mít skluzavku, zahrádku s plotem, houpačku…

Holky také milují kostýmy. Má vaše dcera oblíbenou postavu z pohádky? Sežeňte její kostým a zářící oči vaší malé jsou předem zaručeny. Stejně tak ji potěší oblíbený plyšák.

Vůně, líčidla, šminky, to vše potěší holky větší. Už sedmileté slečny chtějí být upravené, hezké, do školy se chtějí navonět atd.

Kluci a hračky pro ně

Klukům udělá bezesporu radost velká autodráha nebo elektrické auto či motorka. Autodráha je určena pro cca 5 leté kluky a starší, v elektrických autech se povozí děti menší.

Chlapečkům udělá radost také šlapací traktor nebo třeba nářadí, které je naprosto věrohodné tomu, které v dílně nebo na zahradě používá tatínek. Taková motorová pila nebo vrtačka, ale také třeba sekačka na trávu, to vše dovede kluky náramně zabavit.

Kluky i holky potěší povlečení s oblíbenými hrdiny z pohádek, ale i pyžamo v tomto duchu. Skvělé je také věnovat knížku, kterou si budete společně číst před spaním.

Mnohé hezké, kvalitní a cenově dostupné hračky najdete na Hawaj.cz. Stačí si vybrat.