Velkým trendem jsou v současné době moderní estetické zákroky

0
340

Jedná se o velmi zajímavé metody, kdy moderní technologie se stává spojencem odborných specialistů. Díky tomu je tu ovšem nová šance na mladší vzhled nebo odstranění estetických problémů. Budete zřejmě překvapeni, ale tyto zkrášlující služby jsou rovněž i pro muže. Je ale také pravdou, že mnohdy přináší i zlepšení zdravotního stavu.

Péče o tělo má své výhody

Samozřejmě nyní nemáme na mysli hygienu, ta je samozřejmostí, ale spíše estetickou stránku, která se začíná s přibývajícím věkem celkem výrazně měnit. Jednou z nejcitlivějších míst se stává kůže v okolí očí, která je velmi tenká a tím dochází zde ke změnám, které nepřidají na kráse. Častokrát to ovlivní i celkový zdravotní stav. Je to z toho důvodu, že oční víčka jsou ovlivněna přebytečnou kůží a tudíž padají, čímž omezují zase zrak.

Plastika očních víček je ale skvělým východiskem, který mnoho zachrání. Provádí se na estetické medicíně v Praze a vše pod dohledem odborné péče. Zákrok se provádí ambulantně, tudíž není třeba trávit čas v nemocnici. I když se provádí ambulantně, tak klient neucítí bolest, jelikož se místo lokálně umrtví. Není problém se zaměřit pouze na horní nebo dolní víčka, případně provést zákrok na obou dvou současně. Tímto způsobem se dají odstranit rovněž nevzhledné vaky pod očima.

Ještě trochu práce na obličeji

Jakmile se rozzáří oči, tak ať je rovněž krásný obličej. To se dá poměrně rychle a snadno zařídit díky niťovému liftingu. Tento zákrok ovšem má opět tu výhodu, že je ihned viditelný. Krásně se vypnou kontury, hluboké vrásky a mnohé další nedokonalosti. Pokud si zvolíte nitě, které jsou napuštěné kyselinou hyaluronovou, poté můžete očekávat skvělý efekt i po dobu několika let. Opět není důvod pochybovat o kvalitně provedené práce nebo o nekvalitních produktech. Používají se výhradně certifikované materiály zaměřeny na tu nejvyšší kvalitu, kterou zde můžete získat.

Rty jako panenka

Pokud si myslíte, že plné a krásně tvarované rty jsou pouze výsostí mladých žen, tak se rozhodně pletete. Je pravdou, že i v tomto případě věk udělá své, ale zase na druhou stranu i na estetické moderní klinice umí dělat zázraky. Výplň rtu tvoří kyselina hyaluronová a specialista rty napustí výplní jen tolik, aby vše vypadalo velmi přirozeně, přesto plně a šťavnatě. Nikdo vám totiž ani neuvěří, že nepoužíváte rtěnku. Taková péče o svůj vzhled je efektivní v každém věku.