Vášeň, která mi změnila život

0
218

Ležela jsem schoulená v jeho náručí. Dotyky, kterými mi jemně procházel po nahé pokožce, ve mně vyvolávaly husí kůži. „Pokračuj,“ šeptala jsem a přestože jsem věděla, že se to nemá, nemohla jsem odolat.

Dnes vám přinášíme erotickou povídku…

Seděli jsme na hotelovém gauči. Po závěrečné přednášce. Ještě jedna noc a odcházeli jsme domů. Poslední. A možná poslední na dlouhé týdny a měsíce. Vždyť se na nás opět valila špatná čísla z pandemie, hotely se zavíraly a naše školení se opět zřejmě přesunou do online prostoru.

Nesmělo se to, ale Dušan mě po sklence vína držel v náručí. Přátelském. Ale jeho prsty na mém nahém stehně, kterými jemně okupoval lem mé sukně, už bylo něco, co s kamarádstvím až tak nesouviselo.

Měla jsem mu zde ruku chytit a odložit ze svého těla. Jen tak málo stačilo, abych si zachovala věrnost i noblesu. No já jsem mu šepla: „Pokračuj.“

A přestože jsem mu chytla dlaň, neotáhla jsem mu ruku, jemně jsem ji hladila a on prsty vešel pod sukni a pokračoval stehnem výše.

Chtěli jsme si dát jen sklenku vína, rozdebatovat názory z přednášky a najednou se v pokoji vytvořila intenzivní touha po dotecích. Nevím, jestli jsem byla zamilovaná. Možná ano, ale Dušana jsem vždy vnímala jako dobrého přítele, sexy muže, jako někoho, kdo mě přitahoval svým intelektem i tělem.

„Pokračuj,“ přesně to bylo slovo, kterým jsem ho pustila k sobě víc. Aby překročil definitivní hranice kamarádství, mu chyběly už jen dva centimetry.

Na rukou mi najela husí kůže. Povzdechla jsem jak mi vyhrnul sukni a přešel až k lemu kalhotek. Objala jsem ho, naklonil se ke mně. Pohledy se nám setkaly a opřeli jsme si o sebe čela.

„Dušan,“ řekla jsem něžně. V tom slově bylo všechno. Mé pochybnosti, otazníky, ale také touha být s ním. Přiblížil se, uchopil mě kolem ramen a políbil. Vášnivým polibkem. Rty se nám setkaly. Ta chuť mě doslova omámila. Jemně jsem otevřela ústa a v té chvíli jsem věděla, že už nepřestanu. Ani jsem nechtěla. Všechno bylo tak intenzivní. Nepotřebovala jsem pohodlí, nepotřebovala jsem dokonalou postel s baldachýnem. Potřebovala jsem jeho. Jeho lásku, něžnost a živočišnost muže, která se ke mně léta nedostávala. Chtěla jsem ho líbat tak intenzivně, jak se dalo. Naše jazyky se poznávaly, šermovaly, byly jiskřivě spojeny. Ta esence vášně, která se odrážela v jediném polibku, byla intenzivnější, než běžné rutinní milování v domácí posteli. Nahnula jsem se k němu a vychutnávala si, jak sklouzl od rtů ke krku. Rukou mi zašel do vlasů, pohladil mě po zátylku a náruživě líbal krk.

Jak to může vědět, ptala jsem se sama sebe, když mi přešel jazykem po krku a jemně do něj opřel zuby. To mě vzrušovalo tak, že jsem neuměla odolat. Zachvěla jsem se, a cítila jak vlhnu.

Když mi Dušan odvážně vešel rukou pod sukni, pocítil mé vlhké vzrušení. Nepotřeboval další souhlas ani náznak, že mi je s ním fantasticky.

Už jsme nemuseli nic říkat, nic si dovolovat. Jednoduše jsme se k sobě toulili, naše ruce se proplétaly. Jednou jsem seděla na něm a odvážně ho líbala zatímco mi rozepínal halenku a pak jsem ho já stáhla na sebe. Abych z něj stáhla tričko a líbala jeho hrudník.

Hotelová sedačka. Kdoví kolik lidí se na ní oddávalo vášnivým hrám, zakázaným, za hranicemi manželství a dovoleného. Svým způsobem mě to vzrušovalo.

Ale cesta k posteli byla ještě krásnější.

Ztráceli jsme kousky šatů, jakož i poslední zábrany a pochybnosti.

Zůstala jsem s ním nahá před čelem postele. Jeho penis se čněl a přitlačoval k mému břichu. Stáli jsme nazí naproti sobě,. Hladily se a já jsem měla na celém těle husí kůži. Jako by mě zachvátila zimnice. Jen jsem chtěla, aby se ke mně dostal. Do mě, do mého roztouženého těla.

Prsty jsem si pohladila vagínu a jemně mu vlhkou dlaní přetřela penis.

Měl ho tvrdý, horký, párkrát jsem přešla po jeho šourku, těle i žaludu. Zavzdychal. Jeho penis jakoby v mé dlani ještě víc pevněl. Líbilo se mi jak stojíme nazí proti sobě, hladíme se, dráždíme a přitom si díváme zamilovaně do očí. Zimomřívky, které jsem měla, jako by bylo cítit v celé místnosti. Nadechla jsem se a atmosféra vzrušení se dala krájet. Jen jsem se svezla do postele a on za mnou. Na mě. Konečně mě přikrylo jeho celé horké tělo. Jen jsem roztáhla nohy, naše pokožky se už milovaly a poprvé do mě vnikl.

Žádné spěch, nic jako vždy. Zcela nové pocity splynutí s novým člověkem, který vás přitahuje již řadu let.

Jak se to mohlo stát? Probleslo mi hlavou, ale byla jsem nesmírně šťastná. Objala jsem ho stehny.

Postel pod námi rytmicky vrzala. Pokud by někdo přiložil ucho ke dveřím, ani chvilku by nezaváhal, že jde o zvuk soulože. A k tomu všemu dodávaly drajv i naše dychtivé vzdechy. Ani jeden z nás se neovládal. Vzdychali jsme a stonali, dotýkali se, milovali. Vnikal do mě prudce.