Vaše oblíbená poloha při sexu vypovídá hodně o vaší povaze: Co o vás prozrazuje ta vaše?

0
250

Věděli jste, že právě vaše oblíbená poloha při sexu, hodně mluví o vaší povaze? Podívejte se, co díky ní dokážete odhalit.

Je pravdou, že to co se vám líbí při sexu, v mnohém hodně vypovídá o vaší povaze. Pokud jste se nad tím nikdy nezamýšleli, podívejte se, co to o vás prozrazuje. Možná se dozvíte věci, o kterých jste ani netušili.

Klasický misionář
Lidé preferující tuto polohu nesnášejí pokud se věci v životě příliš analyzují, nechce se jim zabývat čímkoli, co je samy neovlivňuje. Neradi se skřípí, hádají, dostávají do konfrontace – většinou se přizpůsobí situaci.

Mají velký problém vyjádřit svůj názor. Raději souhlasí s ostatními, jen aby nemuseli říci nahlas to, co si oni sami myslí. Zároveň však chtějí mít vše jasně definováno a dáno. Nikdy si s nimi nehrajte hru na slovíčka, neuspěli byste.

Zezadu
Snílci, žijící ve vlastním světě, představách, snech a touhách. Lidé milující dobrodružství, kteří zbožňují experimentování a nuda s nimi člověku nikdy nehrozí. Zároveň se na ně v zásadních věcech nemůžete spolehnout, protože jsou vždy někde ve vlastním paralelním vesmíru, do kterého vidí jen oni sami.

Sed zády k partnerovi
Charismatičtí, přitažliví a těžko jim odolat. V životě je jiní vnímají jako přirozenou autoritu, dokáží prosadit svůj názor za každých okolností a to na věci ani nemusí tlačit. Zkrátka mají rádi všechno kolem sebe pod kontrolou. Ve vztahu jsou mimořádně chápaví, obětaví a skutečně těžko se vyrovnávají s hádkami s milovanou osobou.

Jeden z partnerů vsedě, druhý na něm
Při této poloze je důležité to, v jaké pozici je kdo z partnerů. Ten kdo je vsedě je velmi spolehlivý, ambiciózní, záleží mu na své polovičce a snaží se v životě dělat všechno pro blaho vztahu.

Naopak ten, kdo je nahoře, má problém s vlastním egem a mnohdy si ve vztahu potřebuje dokazovat svou sílu a důležitost.