Školka Praha 10: Perfektní zázemí pro vaše ratolesti

0
292

Najít tu pravou školku pro dítě může být složité. Pokud hledáte školku, která bude blízko vašeho bydliště, nemá problém s kapacitou, či jednoduše chcete pro své dítě to nejlepší, zvolte soukromou mateřskou školu.

Soukromá školka Praha 10

Soukromá školka Praha 10 si zakládá na důvěře, nejen mezi pedagogy a dětmi, ale i důvěra rodičů vůči pedagogovi. Od počátku tak můžete sledovat provoz školky a práci s dětmi. Díky tomu, že školka pořádá různé výlety, kam mohou rodiče vyrazit se svými dětmi, vznikají úzké vztahy, tedy i bezpečné a důvěrné prostředí pro děti. V mateřské škole jsou rozvíjeny rozumové schopnosti, jazykové dovednosti, prohlubuje se estetické cítění dětí a pozornost je věnována také zlepšení zdravotního stavu a pohybových dovedností.

Školka Praha 10

Ve školce ProFamily se vaše dítě rozhodně nebude nudit. Kromě výletů po Česku i do zahraničí je po celý rok připravena spousta aktivit. Děti mohou cvičit v tělocvičně, zaplavat si, hrát tenis, vyzkoušet práci s keramickou hlínou či třeba jezdit na koni. Školka provozuje canisterapii a hipoterapii. Děti se tak mohou blíže seznámit s pejsky a koňmi. Školka Praha 10 se nachází v krásné prvorepublikové vile s rozlehlou zahradou, děti se tak mohou zabavit i na zahradě s herními prvky.

MŠ Praha 10

MŠ Praha 10 je k dispozici od 7 do 19 hodin, což ocení nejen zaměstnaní rodiče. Navíc můžete využít víkendového a nočního hlídání, například pro případ, že vás čeká pracovní cesta. Děti získají kvalitní vzdělání na základě propracovaného školního vzdělávacího programu, který je zaměřen na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy, prožitku a her. Mateřská škola ProFamily poskytuje také inkluzivní vzdělávání pro děti se specifickými vzdělávacími potřebami.

Školka ProFamily je perfektní volbou. Připraví dítě na budoucí život školáka, přičemž vše probíhá zábavnou formou a děti se zde rozhodně nenudí.