Projevy vděčnosti? Tato znamení zvěrokruhu jimi rozhodně neplýtvají

0
228

Vděčnost? To jim věru moc neříká, protože od malička vždy dostali to, co chtěli. A to, aniž by se musely speciálně namáhat. Vytrvalá práce a pokora… Pro tato znamení zvěrokruhu jde o neznámé pojmy.

Jste přesvědčená, že nikomu za nic děkovat nemusíte?
Štír

Štír má od svého života vysoká očekávání. Od narození je zvyklý vidět ostatní, jak mu plní všechna přání. Zpravidla se ke svému okolí chová jako k poddaným či k podřízeným tak, jako by mu stále byli cosi dlužní. Svou dominantní povahu často zneužívá právě tímto způsobem. Díky se z úst štíra jeho okolí dočká málokdy.

Panna

Panna plánuje všechno – celý život. Do svých plánů zařadí i lidi kolem sebe a automaticky očekává, že se jich zúčastní. Umí být totiž nastojčivá… Z jejího pohledu tomu tak má být a hotovo, protože právě takto fungovala během dětství. Ať už jde o pomoc v domácnosti či v zaměstnání, panna očekává aktivní zájem druhých bez zbytečných a pro ni zatěžujících projevů vděčnosti.

Blíženci

Blíženci jsou velmi společenští a komunikativní lidé. Kvůli jejich osobnosti se jim od malička dostávalo o něco větší pozornosti než jejich vrstevníkům. To ovlivňuje také jejich dospělý život, zájem, pomoc či lásku okolí berou jako samozřejmost. Blíženci často věří, že dobré věci jim jen padnou do klína a nemusí se proto nějak výjimečně snažit.