Nemá partner chuť na sex? Toto ho nabudí a není to sexy prádlo

0
250

Ztráta chuti na intimní hry může být podmíněna mnoha věcmi. Ženám obvykle napadne jediná hrozba a tou je milenka. Chyba. Muži, kteří mají milenku se paradoxně na domácí půdě snaží uhrát sexuální život beze změny. Za poklesem aktivity stojí často úplně jiné příčiny. Společně je můžete eliminovat.

Ztráta chuti na sex je u mužů po 35 letech života přirozená.
Zapomeňte na svůdnost

Ženské časopisy jsou plné tipů a rad o tom, jak v partnerovi navodit touhu. Ale v praxi se můžeme setkat s tím, že takové řady od stolu v posteli vůbec nefungují. Důvod? Málokdy muži klesá libido z důvodu, že nemáte lechtat, nebo sexy prádlo. Naopak. Příliš svůdné chování může vyvolat tlak a stres, který rozhodně neprospěje vzrušení, spíše selhání. Zkuste to raději jinými cestičkami k posteli.

Vyjděte na procházku

Procházka je unikátní možnost, jak si zlepšit vztah, intimní život a inspirovat partnera k sexu. Nic složitého. Dokonce dovoleno iv lockdownu. Poradkyně v oblasti vztahů Mary Kay Cocharo řadí procházku k nejsilnějším zbraním proti sexuální stagnaci. Chůze odbourává stres. Během procházky si máte možnost povídat a vytvoříte si na sebe čas. Pozor, držte se za ruce. Toto romantické gesto už z ulic mizí, ale pokud ho oživíte, ostatní vám budou závidět. I proto, že váš intimní i každodenní život bude mnohem lepší, než jej má většina.

Inspirujte ho ke sportu

Ztráta chuti na sex je u mužů po 35 letech života přirozená a opak jsou spíše výjimky. Pokud však chcete dosáhnout zvratu událostí, je vhodné vsadit na poznatky z medicíny. Po tomto věku totiž mužům začíná pozvolna klesat tvorba testosteronu. No a ten je hlavní zdroj intimní touhy. Bez něj můžete chodit po bytě i nahá a ani náznak života v kalhotách u muže se nekoná. Jak na to? Namluvte ho na silové cvičení. Nejenže se mu zlepší postava, ale právě silové cvičení dokáže zvýšit hladiny testosteronu na úroveň mládí.

Rituály štěstí

Zní to jako z motivační knihy, ale také Mary Kay Cocharo říká, že jen ve šťastném vztahu se rodí i sexuální štěstí. Snaha vycházet spolu co nejlépe a vidět na tom druhém více pozitiv než negativ, je také cesta ke vzrušujícímu životu. Partnera nenabudí, pokud mu od rána do večera mluvíte o jeho chybách. On je zná. No stačí naznačit jiskerku lásky a rád vás (nejen) pohladká.