Nejstylovější kabáty této zimy: Ať milujete pufferky, rock – style, nebo minimalismus, přijdete si na své

0
208

Tato zima bude ve znamení nespoutanosti, zároveň i minimalismu či odvážných prvků. Po jakých kabátech sáhnout, abyste upoutali, ale cítili se sama sebou?

Chladné dny, vůbec nemusí být pochmurné a nudné. Právě naopak. I tak jednoduchým prvkem, jakým je kabát, dokážete svůj den udělat hezčím. Většinou totiž to, co na sobě nosíme, vyjadřuje i to, jak se navenek cítíme. Podívejte se spolu s námi na trendy kabáty, které vás udrží v teple a budete v nich působit nádherně.

Sofistikovaný minimalismus
Pro vyznavačky minimalismu je ideální vlněný, zavinovací kabát, rovného střihu, v zemitých tónech. Možná je to pro někoho nudná klasika, pro jiného se však zase jedná o ikonický kousek, který desetiletí funguje a je žádaný. Zkrátka, sofistikovaný, ženský a praktický.

Pohodlnost a elegance v jednom
Prošívaný kabát puffer je zde již několik sezón a stále neztrácí na popularitě. Z roku na rok je žádanějším kouskem. Péřky totiž skutečně perfektně zahřejí iv té nejtužší zimě, ale zároveň budete v nich vždy velmi stylová.

Krásně vypadá v neutrálních tónech béžové, krémové, či černé, ale nebojte a ani květinových vzorů. I když ty jsou vhodnější spíše pro mladší ročníky.

Základní tóny s výrazným akcentem
Pokud v módě rády experimentujete, je vám blízký glam rock, můžete sáhnout i po kabátu s výraznějším zdobením. IN jsou různé uzlíky, výrazné knoflíky či kamínky. V tomto směru je to jen na vás. To, že budete nepřehlédnutelná je jisté.