Nejkrásnější make-up paletky, které jsou vhodné i jako dárek: Docílíte s nimi výjimečné krásy

0
220

Vánoce jsou za dveřmi as nimi i dilema, co koupit svým nejbližším. Make-up paletky patří mezi nejoblíbenější dárky, kterým se potěší každá žena. Nenechávejte nic náhodě.

Švestkové odstíny a kovový lesk
Osm očních stínů a jeden příměr. Taková je paletka Dior Backstage Eye Palette. Tajemství bezvadného make-upu spočívá v saténových, matných, perleťových a metalických povrchových úpravách. Švestkové tóny v paletce Dior Backstage Eye Palette Plum Neutrals 005 jsou absolutním hitem letošního podzimu.

„Zvýrazníte horní víčka, vnitřní koutek očí nebo obočí s kovovým leskem a lze je snadno kombinovat s ostatními odstíny v paletce,“ objasnil Peter Philips, kreativní ředitel pro Dior Make-up divizi.
Inspirujte se: TOP účes vhodný pro večer, když po celém dni nestíháte: Ihned vás promění v elegantní dámu

Smokey Eye: Věčná klasika, která nikdy nevymizí
Je inspirována ikonickým odkazem Le Smoking couture a jejím autorem je globální ředitel YSL Beauty Tom Pecheux. Le Smokey Eye značky YSL Beauty je jakousi nostalgií v oblasti líčení očí. Kouřové oči totiž nikdy nevymizí z módy a nikdy se pod ně nepodepíše čas. Nyní je to správné období, kdy můžete zaměřit pozornost na vaše oči.

Hedvábný vzhled a nabuzení adrenalinem
Vibrující odstíny z kolekce POP PowderGel Eye Shadow, které přináší japonská značka Shiseido, jsou svou konzistencí a texturou nezaměnitelné, a to i díky technologii Hybrid Powde-Gel.
Odstín 05 Zoku-Zoku Brown (shimmering brown) symbolizuje nabuzení adrenalinu. Je čas vzít svůj život do vlastních rukou a neohlížet se, co si pomyslí ostatní. Buďte sama sebou. S pocitem svobody jde ruku v ruce i sebevědomí.

Čtyři oční stíny bohaté na pigmenty
Zářivé složení očních stínů, které jsou bohaté na pigmenty. Taková je paletka očních stínů Les 4 Ombres Multi-Effect Quadrra Eyeshadow od CHANEL. Tentokrát jsme svou pozornost zaměřili na odstín 378 Douceur Sérénité. Čtyři barvy, které sahají od matných, přes saténové až po třpytivé.