6 tipů, jak se líbit v jednoduchém tričku

0
346

V jednoduchosti je krása. Prosté rčení, ve kterém se skrývá pravda. Džíny a tričko jsou dnes už klasický outfit, kterým nejen že nic nezkazíte, ale naopak často dosáhnete ještě lepšího efektu než v bohatě zdobených módních kouscích. Ležérní a přesto elegantní. Jednoduché dámské tričko ale můžete nosit mnoha způsoby, kterými zaručeně zaujmete. Takže zbystřete a čtěte dál!

Oblečení pro ženy vždy nemusí být o hodinách a hodinách vybírání, zkoušení a pózování před zrcadlem v nejrůznějších kombinacích. Někdy stačí popadnout dva kusy oblečení a na první dobrou skončit se skvělým outfitem. Nebraňte se obyčejnému. Tolik žen se snaží o zajímavé neotřelé outfity, že zapomíná, že zcela jednoduchým jednobarevným tričkem a kalhotami někdy nadělají mnohem větší parádu. Nehledě na to, že s rostoucí popularitou extravagantního oblečení se z obyčejného už vlastně stává neobyčejné. Pokud ale přece jen nechcete skončit pouze u džínů a jednobarevného trička, máme pro vás pár tipů, jak outfit, kterému dominuje jednoduché dámské tričko, ozvláštnit.

1. Kombinujte se vzorovanými kalhotami a sukněmi

Jedno z módních pravidel praví, že výrazný top by měl doplňovat jednoduchý bottom a naopak. Proto doplňte jednoduché dámské tričko o výrazný spodní díl oblečení. Váš outfit bude působit vyváženě a zároveň zaujme na první pohled. Vzorované kalhoty nebo sukně díky jednoduchému tričku o to více vyniknou.

2. Přidejte doplňky

Na prostém dámském tričku skvěle vyniknou výrazné náhrdelníky, které by se naopak se vzorovaným nebo jinak zdobeným topem mohly snadno tlouct. Netýká se to ale jen náhrdelníků. K jednoduchému topu se skvěle hodí i výrazné náušnice a náramky. Zvláště v případě že zvolíte jednobarevné tričko i kalhoty, můžete je výborně doplnit vzorovanými svetříky, saky, blejzry nebo výraznými botami. Pokud chcete být obzvláště originální můžete jednoduché dámské tričko doplnit například korzetem.

3. Nebojte se kompletů

Pokud máte v merku nějaký hezký kostýmek nebo sladěný komplet jsou jednoduchá dámská trička jasnou volbou, jak ho doplnit. Ostatně pamatujte, co jsme říkali v předchozích bodech. Pokud zvolíte jednoduché tričko, nemusíte se bát vybrat si naopak výrazné ostatní kusy oblečení. Klidně slaďte kalhoty i blejzr potiskem divoké džungle, ale s tričkem už to nepřehánějte.

4. Vsaďte na potisky

Jednoduché dámské tričko nemusí být nutně zcela bez ozdoby. Můžete se třeba pustit do triček s potisky. Jednobarevné tričko s nápisem, obrázkem nebo vtipnou hláškou, která vystihuje vaši osobnost je skvělou variantou, jak ozvláštnit outfit. Pro tato trička navíc většinou platí i všechny předchozí rady – tedy že se dobře kombinují například s blejzry nebo výraznými kalhotami.

5. Udělejte z trička šaty

Originálním a sexy způsobem, jak zaujmout i s jednoduchým tričkem je zvolit větší velikost (nebo dokonce koupit pánské), tak aby vám sahalo až ke stehnům a nosit ho jako šaty. Pokud k němu zvolíte vzorované punčochy a výrazné boty, bude to pecka. Jen pozor, aby bylo opravdu dostatečně dlouhé a vám nevykukovalo nic, co by mělo zůstat skryté.

6. Kšandy nebo lacláče

O doplňcích jsme sice už hovořili, ale kšandy si určitě zaslouží zvláštní pozornost. Jednoduchý outfit jimi ozvláštníte naprosto dokonale. Ať už vyberete vzorované nebo jednobarevné zaručeně vašemu looku dodají šmrnc. Trendy jsou také lacláče, ke kterým se jednoduché dámské tričko hodí stejně skvěle jako jahody ke šlehačce.

Ono se sice řekne jednoduché tričko, ale vidíte, že možností, jak jím zaujmout je celá spousta. Doufáme, že jsme vás patřičně inspirovali a držíme palce ať s novými outfity sklidíte úspěch!